Hoşmuyum Boşmuyum?

Cildinizin yanı sıra çevreye de dost olan marka: Dermoskin

Dermoskin; cilt sağlığının önemine vurgu yaparak sağlıklı cilt görünümünü herkese kazandırmayı amaçlamaktadır.

Cildinizin yanı sıra çevreye de dost olan marka: Dermoskin
14 Kasım 2020 - 16:21

Bu nedenle tüm ürünlerini dünyanın önde gelen ham madde tedarikçilerinden temin etmektedir. Ürünlerinin bileşenlerinin seçiminde gösterdiği hassasiyet ve doğru bileşenlerin bir araya gelmesiyle yaratmaya odaklandığı etkileyici ürünleri ile Türkiye’de dermatologlardan tarafından önerilen markalardan biri haline gelmeyi başarmıştır. İlginç olarak, Dermoskin; 2007 yılından sonra ürün üretimin faaliyetine başlamıştır. Ancak 1970’li yılların başında eczacılık ve ecza depoculuğu ile sektörde faaliyet göstermiştir. Dermoskin; geliştirdiği tüm ürünlerinde önce cildinize dost olmaya odaklansa da çevrenin korunmasına da özen göstermektedir.

Dermoskin; saç bakımı, yüz bakımı, vücut bakımı, tırnak bakımı, güneşten koruma, akne ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünler geliştirmektedir. Ve bu kategorilerde pek çok farklı cilt sorununa çözüm üretmektedir.

Dermoskin Markasının Öne Çıkan Ürünleri Nelerdir

Dermoskin, farklı kategorilerde etkili ürünler sunan bir markadır. Bu nedenle markanın öne çıkan pek çok ürünü bulunmaktadır. Saç bakımından cilt bakımına pek çok beğenilen ve sevilen ürünleri vardır.

Saç Bakımında Dermoskin

Dermoskin markasının saç bakımı kategorisinde öne çıkan ürünlerinden biri olan Dermoskin Biotin Shampoo; kadın ve erkekler için ayrı ayrı üretilmektedir. Saç bakımında kadınların ve erkeklerin ihtiyacı olan bileşenler birbirinden farklıdır. Bunu göz önünde bulundurarak Biotin içeren iki farklı ürün geliştirmiştir. Kadınlar için geliştirmiş olduğu Biotin Shampoo; yüksek miktarda Biotin içermektedir. Bu sayede kadınların saçlarını temizlerken güçlenmesine de yardım eder. Saç kaybının azaltılmasına destek olur. Saçların dipten uca sağlıklı bir görünüm ve doku kazanması için çabalar. Ürünün formülünde Biotin’in yanı sıra Horse Tail Extract, Tea Extract ve Kafein gibi bileşenler yer almaktadır. Bu güçlü bileşenler ile saçın direncini arttırmaya odaklanır. Sağlıkla saçların uzamasına yardım eder.

Erkekler için geliştirmiş olduğu Biotin Shampoo; Biotin’in yanı sıra Saw Palmetto Extract ve Tea Extract içermektedir. Bu sayede özellikle erkek tipi saç dökülmesi sorununun giderilmesine yardım eder. Saçları besleyerek daha sağlıklı bir saç dokusu kazanılması için destek olur. Formülündeki bileşenler ile saçların etkili bir şekilde arınmasına ve yenilenmesine yardım eder.

Dermoskin Güneş Kremleri

Dermoskin; güneş bakımı kategorisinde de ürünler geliştirmektedir. Güneş, insan sağlığı açısından önemli bir yere sahip olsa da güneşten gelen zararlı ışınlar cilt yüzeyinde bazı hasarlara neden olabilmektedir. Güneşten gelen zararlı UVA ve UVB ışınları cilt yüzeyinde yanık, leke, kızarıklık gibi durumlara yol açabilir. Yapılan araştırmalar güneşten gelen zararlı ışınların cilt kanserinde de önemli bir rolü olduğunu göstermiştir.

Dermoskin markasının güneş bakımı kategorisinde sunduğu ürünlerden biri Dermoskin Spf 97 Ultra Face Protection Sun Screen’dir. Jel yapıdaki bu güneş kremi, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardım eder. Cildi zararlı güneş ışınlarından korumanın yanı sıra cildin beslenmesine de destek olur. Cilt bariyerini kuvvetlendirmeye yardım eder. Suya dayanıklıdır.

Dermoskin renkli formüllü bir güneş koruyucu da geliştirmiştir. Be Bright SPF 50 Likit Fondöten; tüm cilt tipleri ile uyumlu olan yüksek kapatıcı özellikli bir üründür. Cilt yüzeyinde meydana gelen ton farklılıklarını ve kusurları kapatmaya yardım eder. Bu sayede cildin tek ton ve dengeli bir görünüm kazanmasına destek olur. Formülünde yer alan SPF50 ile güneşten gelen zararlı ışınlara karşı yüksek koruyuculuk sağlar. Anti-aging özelliği vardır. Cildin elastikiyetini arttırmaya destek olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardım eder. Göz çevresine de uygulanabilen bir üründür. Komedon oluşumuna neden olmaz. Sivilceli ciltlerde kullanılabilir.

Dermoskin Cilt Bakım Ürünleri

Dermoskin markasının cilt bakımı kategorisinde öne çıkan ürünlerinden biri
Dermoskin Topicalbiotin N’dir. Normal cilt tipine sahip olan kişilerin kullanımın uygundur. Yoğun vitamin içeriği sayesinde cilde güçlü bir bakım yapar. Cildin nemlenmesine yardım eder. Cilt bariyerinin kuvvetlenmesine destek olur. Özel formülü ile cildin yenilenme sürecine katkı sağlayarak ati-aging bakım sağlar. Kırışıklık sorunlarının azaltılmasına yardım eder.

Dermoskin Acgun Gece Kremi; AHA ve BHA içeren bir gece kremidir. Bu sayede cildin en üst tabakasının soyulmasına ve alttaki yeni derinin gün yüzüne çıkmasına yardım eder. Siyah nokta ve sivilce gibi sorunların giderilmesine destek olur. Cilt yüzeyinde meydana gelen lekelerin giderilmesine yardım eder.

Yüzde bulunan en hassas bölge göz çevresidir. Buradaki deri diğer kısımdaki deriye oranla çok daha ince yapıdadır. Bu nedenle yaşlanma belirtileri gibi birçok problem ilk olarak göz çevresinde kendini belli etmektedir. Dermoskin Eye Treatment Complex göz çevresi bakımı için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Formülünde C, A, E vitamini, Hyaluronic Acid, Hamamelis Virginiana Extract, Horse Chestnut Extract, Black Tea Extract ve Aloe Vera Extract gibi etkili bileşenler yer almaktadır. Formülündeki güçlü antioksidanlar ile göz çevresinin yoğun bir şekilde nemlendirilmesine yardım eder. Kolajen desteği sağlayarak göz çevresinde meydana gelen ince çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasına destek olur. Göz çevresinin sıkılaşması ve daha genç bir görünüm yakalaması için çabalar. Bunun yanı sıra gözaltında meydana gelen mor halkalarının renginin açılmasına yardım eder. Bu sayede daha dinamik bir görünüm yakalamaya destek verir.

Dermosin ürünleri Türkiye genelinde yetkili eczanelerde satılmaktadır. Bununla birlikte web üzerinde de satılan belirli yerler vardır. https://www.narecza.com/dermoskin Üzerinden indirim ve avantajlı kampanyalarla satın almak mümkün.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Masal Oku | Hikaye Oku | Masal Yeri | canlı radyo dinle | iyi gelen şeyler | kokteyl tarifleri | kadın | teknoloji | antalya güncel haber | antalya | edebiyat | haber fora | hediye önerisi |